EM7199 2355 Laminate flooring Egger made in Germany

قیمت پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2355 هر متر مربع در جشنواره 1.450.000 ريال

 وضعیت : موجود

 
EM7199 2355 Laminate flooring Egger made in Germany

EM7199 2355 Laminate flooring Egger made in Germany

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2355

نتیجه تصویری برای ‪egger garrison oak tabak‬‏

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2355

 

قیمت پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2355 هر متر مربع 1.450.000 ريال

هم خوانی با دکوراسیون داخلی :

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2355 با رنگ بلوط خاکستری گریسون ( Garrison Oak grey ) توسط کمپانی ایگر در کالکشن ایموشن ( emotion ) عرضه شده است.گریسون نام منطقه ای توریستی در باربادوس واقع در دریای کارائیب میباشد که این درخت بلوط در آنجا روییده می شود.

این رنگ به صورت انحصاری توسط کمپانی ایگر عرضه شده است.

این رنگ به منزله دارا بودن رنگ زیبا و منحصر به فرد خود و همچنین دارا بودن رگه ها و گره های زیبای درخت بلوط یک انتخاب عالی در دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر شما به حساب می آید.پارکت لمینت ایگر کد 2355 به واسطه داشتن رنگ گرم ، پخته و تیره و روشن خود برای فضاهایی با دکوراسیون داخلی مدرن و مبلمان با رنگ روشن و دیوارهایی با رنگ روشن بسیار انتخاب مناسب و جلوه گر میباشد به طوری که هم اجزای تشکیل دهنده دکوراسیون داخلی و هم پوشش کف به خوبی در نظر بیننده خود نمایی میکنند و فضای جذابی برای بیننده به وجود می آید

همانطور که در تصویر اجرا شده پارکت ایگر کد 2355 مشاهده میکنید این پارکت هم خوانی و ریتم رنگی بسیار مناسبی در دکوراسیون داخلی با مبلمان به رنگ روشن ایجاد میکند به طوری که هم پارکت به خوبی مشاهده میشود و هم با توجه به رنگ پارکت مبلمان به خوبی خودنمایی میکنند و هیچ یک از اجزای تشکیل دهنده دکوراسیون داخلی از دید بیننده دور نمی مانند و کنتراست رنگ بسیار زیبایی را تشکیل میدهد 

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2355 دارای رنگ خاکستری با یک تنالیته تیره است و به صورت استریپ یا پارکتی سه ترک عرضه شده است. منظور از پارکتی سه ترک این است که هر تایل از پارکت لمینت در مقطع عرضی به سه قسمت تقسیم شده و اینطور بنظر می آید که از سه تکه پارکت در کنار هم تشکیل شده است در صورتی که ابعاد آن با ابعاد سایر پارکت لمینت های گروه کلاسیک متفاوت نیست و دقیقا همان ابعاد است؛ امتیازی که این دسته از پارکت لمینت ها دارند در دکوراسیون داخلی فضاهای کوچک به واسطه بیشتر به نظر آمدن تعداد تایل های پارکت لمینت آن فضا در دید ناظر بزرگتر به نظر میرسد و برای منازل کوچک و اتاق خواب ها بسیار مناسب است.

در انتها اگر بخواهید مشابه پارکت لمینت ایگر کد 2355 را مشاهده و مقایسه کنید ما کد H2678 و کد H1081 و کد H2772 و کد 2571 و کد H2580 را به شما معرفی میکنیم.

برای مشاهده این کد ها کافیست روی آن ها کلیک بفرمایید.

1) کلاس تردد پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2355 :

کلاس تردد پارکت لمینت مذکور کلاس تردد 32 و استاندارد سایشی AC4 مناسب برای اماکن اداری و تجاری کم تردد طول عمر بالا و مقاوم در برابر ضربه و وزن زیاد .

2) گارانتی پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کلاس تردد 32 :

کمپانی پارکت لمینت ایگر آلمان این گروه از تولیدات خود را به مدت 20 سال گارانتی میکند.

3) سیستم قفل ( کلیک ) پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کلاس تردد 31 :

این سری از محصولات ایگر دارای سیستم قفل Just clic هستند و این قفل منحصر به فرد ایگر هست که تنها با یک ضربه نصب میشود. ایگر سیستم قفل منحصر به فرد خود را دارد ، این مدل از کلیک به علت طراحی دقیق واستفاده از مدرنترین ابزار روز دنیا در تولید آنها بدون عیب و با سرعت بالایی نصب میشوند به گونه ای که نصاب در پروسه نصب بدون استفاده از قالب و چکش قادر به نصب آن میباشد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با سیستم قفل Just clic میتوانید به اینجا مراجعه کنید .

4) نحوه نصب پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان :

نصب پارکت لمینتها عموما بدون هیچ چسب و مصالح خاصی صورت میگیرد تنها کافیست تا پارکتها را به هم کلیک کنید تا تمام سطح مورد نظر را پوشش دهد و از زیبایی و گرمایی که به محیط میبخشد لذت ببرید . این مدل از نصب به علت عدم استفاده از مصالح و چسب در نهایت وزن کل را کاهش میدهد و بدون کثیفی نصب میشود. جهت دریافت اطلاعات جامع تر در زمینه نصب به اینجا مراجعه کنید.

در ضمن اگر کلیک یا همان سیستم قفل پارکت لمینت ها از کیفیت خوبی برخوردار باشد این قابلیت را دارند تا از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند و مجدد نصب شوند ، پارکت لمینت ایگر به واسطه داشتن مغز قوی ( HDF با دانسیته بالا ) و سیستم قفل منحصر به فرد و کار آمد این قابلیت را دارد و با کمترین پرت به شما اجازه جابجایی میدهد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد HDF به اینجا مراجعه کنید.

5) مشخصات بسته بندیهای پارکت لمینت ایگر آلمان کد 2355 :

هر کارتن از پارکت لمینت ایگر آلمان کد 2355 محتوی 8 عدد تایل از کالای مذکور میباشد که ابعاد هر تایل به این صورت میباشد:

طول 129.2 سانتیمتر / عرض 19.2 سانتیمتر / ضخامت 8 میلیمتر

متراژ هر کارتن پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2355 دقیقا 1.984512 متر مربع میباشد.

6) کلام پایانی :

ما از ابتدای خرید تا پایان نصب همراه شما هستیم. درودگران با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه دکوراسیون داخلی از ابتدای زمان خرید به شما عزیزان در زمینه مشاوره برای خرید بهترین کالا و جهت انجام امور نصب با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان هست، همچنین تمام ابزار و یراق آلات مورد نیاز پارکت لمینت را نظیر قرنیز ، فوم و… را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه میدهیم.

مژده به خریداران محترم پارکت لمینت ایگر کد 2355 :

در صورت خرید بیشتر از صد متر هزینه حمل شهری در تهران به صورت رایگان میباشد

برای خریداران محترم شهرستان در صورت خرید بیشتر از 150 متر هزینه حمل شهری و بین شهری رایگان میباشد.

در انتها میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید .