EM32131 2571 Laminate flooring Egger made in Germany

قیمت پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2571 در جشنواره هر متر مربع 1.450.000 ريال

وضعیت : موجود 

EM32131 2571 Laminate flooring Egger made in Germany

EM32131 2571 Laminate flooring Egger made in Germany

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2571

EM32131 2571 Laminate flooring Egger made in Germany

EM32131 2571 Laminate flooring Egger made in Germany

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2571

قیمت پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2571 در جشنواره هر متر مربع 1.450.000 ريال

هم خوانی با دکوراسیون داخلی :

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2571 با رنگ چوب ونگه کیبوتو ( Kiboto Wenge )  در کالکشن فلورلاین توسط کمپانی ایگر عرضه شده است .

این رنگ به صورت انحصاری توسط کمپانی ایگر عرضه شده است. پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2571 دارای رنگ قهوه ای تیره است و به صورت استریپ یا پارکتی دو ترک عرضه شده است. منظور از پارکتی دو ترک این است که هر تایل از پارکت لمینت در مقطع عرضی به دو قسمت تقسیم شده و اینطور بنظر می آید که از دو تکه پارکت در کنار هم تشکیل شده است در صورتی که ابعاد آن با ابعاد سایر پارکت لمینت های گروه کلاسیک متفاوت نیست و دقیقا همان ابعاد است؛ امتیازی که این دسته از پارکت لمینت ها دارند در دکوراسیون داخلی فضاهای کوچک به واسطه بیشتر به نظر آمدن تعداد تایل های پارکت لمینت آن فضا در دید ناظر بزرگتر به نظر میرسد و برای منازل کوچک و اتاق خواب ها بسیار مناسب است. 

این رنگ از پارکت لمینت ایگر دارای رنگ قهوه ای تیره و زنده میباشد. این کد از پارکت لمینت های ایگر دارای رنگ تیره و در عین حال زنده است؛ و این به خاطر وجود تیکه هایی با رنگ روشن است که در نهایت یک رنگ قهوه ای با یک تنالیته متوسط رو به پر رنگ را مشاهده می کنیم.  اگر در دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر خود قصد دارید از مبلمان با رنگ روشن استفاده کنید و در نهایت یک فضای دنج و هنری را خلق کنید که برای گذراندن زمان و ایجاد حس آرامش مناسب باشد پارکت لمینت ایگر کد 2571 یک انتخاب عالی است. البته گره های زیبا و بزرگ چوب درخت کاج را هم نباید فراموش کرد که به زیبایی در کف خود نمایی می کنند. همچنین اگر فضای مورد نظر شما کوچک است و علاقه به رنگ های قهوه ای دارید شک نکنید پارکت ایگر کد 2571 بهترین انتخاب برای استفاده در دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر شما میباشد.

این کد از پارکت لمینت های ایگر بدون شیار است.

در انتها اگر بخواهید مشابه پارکت لمینت ایگر کد 2571 را مشاهده و مقایسه کنید ما کد H2678  و کد H2772 و کد H2580 و کد H1081 و کد 2355 را به شما معرفی میکنیم.

برای مشاهده این کد ها کافیست روی آن ها کلیک بفرمایید.

1) کلاس تردد پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2571 :

کلاس تردد پارکت لمینت مذکور کلاس تردد 32 و استاندارد سایشی AC4 مناسب برای اماکن اداری و تجاری کم تردد طول عمر بالا و مقاوم در برابر ضربه و وزن زیاد .

2) گارانتی پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کلاس تردد 32 :

کمپانی پارکت لمینت ایگر آلمان این گروه از تولیدات خود را به مدت 20 سال گارانتی میکند.

3) سیستم قفل ( کلیک ) پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کلاس تردد 32 :

این سری از محصولات ایگر دارای سیستم قفل Just clic هستند و این قفل منحصر به فرد ایگر هست که تنها با یک ضربه نصب میشود. ایگر سیستم قفل منحصر به فرد خود را دارد ، این مدل از کلیک به علت طراحی دقیق واستفاده از مدرنترین ابزار روز دنیا در تولید آنها بدون عیب و با سرعت بالایی نصب میشوند به گونه ای که نصاب در پروسه نصب بدون استفاده از قالب و چکش قادر به نصب آن میباشد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با سیستم قفل Just clic میتوانید به اینجا مراجعه کنید .

4) نحوه نصب پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان :

نصب پارکت لمینتها عموما بدون هیچ چسب و مصالح خاصی صورت میگیرد تنها کافیست تا پارکتها را به هم کلیک کنید تا تمام سطح مورد نظر را پوشش دهد و از زیبایی و گرمایی که به محیط میبخشد لذت ببرید . این مدل از نصب به علت عدم استفاده از مصالح و چسب در نهایت وزن کل را کاهش میدهد و بدون کثیفی نصب میشود. جهت دریافت اطلاعات جامع تر در زمینه نصب به اینجا مراجعه کنید.

در ضمن اگر کلیک یا همان سیستم قفل پارکت لمینت ها از کیفیت خوبی برخوردار باشد این قابلیت را دارند تا از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند و مجدد نصب شوند ، پارکت لمینت ایگر به واسطه داشتن مغز قوی ( HDF با دانسیته بالا ) و سیستم قفل منحصر به فرد و کار آمد این قابلیت را دارد و با کمترین پرت به شما اجازه جابجایی میدهد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد HDF به اینجا مراجعه کنید.

5) مشخصات بسته بندیهای پارکت لمینت ایگر آلمان کد 2571 :

هر کارتن از پارکت لمینت ایگر آلمان کد 2571 محتوی 8 عدد تایل از کالای مذکور میباشد که ابعاد هر تایل به این صورت میباشد:

طول 129.2 سانتیمتر / عرض 19.2 سانتیمتر / ضخامت 8 میلیمتر

متراژ هر کارتن پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2571 دقیقا 1.984512 متر مربع میباشد.

6) کلام پایانی :

ما از ابتدای خرید تا پایان نصب همراه شما هستیم. درودگران با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه دکوراسیون داخلی از ابتدای زمان خرید به شما عزیزان در زمینه مشاوره برای خرید بهترین کالا و جهت انجام امور نصب با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان هست، همچنین تمام ابزار و یراق آلات مورد نیاز پارکت لمینت را نظیر قرنیز ، فوم و… را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه میدهیم.

مژده به خریداران محترم پارکت لمینت ایگر کد 2571 :

در صورت خرید بیشتر از صد متر هزینه حمل شهری در تهران به صورت رایگان میباشد

برای خریداران محترم شهرستان در صورت خرید بیشتر از 150 متر هزینه حمل شهری و بین شهری رایگان میباشد.

در انتها میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید .

 

 

نتیجه تصویری برای ‪kiboto wenge‬‏

 

نتیجه تصویری برای ‪kiboto wenge‬‏

 
 

نتیجه تصویری برای ‪kiboto wenge 2571‬‏

 

تصویر مرتبط

تصویر مرتبط

تصویر مرتبط

نتیجه تصویری برای ‪kiboto wenge 2571‬‏

 

تصویر مرتبط

تصویر مرتبط

تصویر مرتبط