2702 Laminate flooring Egger made in Germany

قیمت پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2702 در جشنواره هر متر مربع 1.450.000 ريال

وضعیت : موجود

2702 Laminate flooring Egger made in Germany

2702 Laminate flooring Egger made in Germany

2702 Laminate flooring Egger made in Germany

2702 Laminate flooring Egger made in Germany

قیمت پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2702 در جشنواره هر متر مربع 1.450.000 ريال

هم خوانی با دکوراسیون داخلی :

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2702 با رنگ چوب بلوط زرمات ( Zermatt Oak terra ) توسط کمپانی ایگر در کالکشن ایموشن عرضه شده است. زرمات یک بخش در ناحیه آلمانی زبان ایالت وله در سوییس است.

این رنگ به صورت انحصاری توسط کمپانی ایگر آلمان عرضه شده است. پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2702 دارای رنگ زمینه ای خاص است که پایه اصلی آن طوسی میباشد و تنالیته هایی با وزن بسیار سبک از رنگ های سفید و ذغالی در آن وجود دارد همچنین گره ها و رگه های زیبای بلوط با رنگ سفید در آن نشان داده شده اند که در نهایت شاهد طبیعت بسیار زیبای بلوط خاکستری میشویم. به دلیل وجود المان های خطی در پارکت ایگر کد 2702 این پارکت حالتی قدیمی به خود گرفته است این حالت را وینتیج ( Vintage ) مینامیم.

به منزله خنثی بودن رنگ پارکت لمینت ایگر کد 2702 وقتی از آن در دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر خود در کنار دیوار هایی با رنگ متضاد استفاده میکنیم فضای مورد نظر در دید بصری ناظر بسیار بیشتر خودنمایی می کند. این رنگ از پارکت لمینت ایگر بسیار مناسب برای استفاده در دکوراسیون داخلی با سبک معماری مدرن میباشد.

از دیگر مزایای پارکت لمینت ایگر کد 2702 که میتوان به آن اشاره کرد نشان ندادن گرد و غبار است و همیشه تمیز به نظر می آید.

پارکت لمینت ایگر کد 2702 از 2 سمت طولی داری شیار است که به آن V Group گفته میشود و این پارکت لمینت به علت وجود شیار در 2 طرف خود V2 نامیده میشود؛ به طوری که پس از نصب پارکت لمینت میتوان هر ستون آن را به صورت جداگانه مشاهده است و باعث جلوه گری بیشتر کف میشود. و بعلت وجود همین شیارها میتوان از این کد پارکت لمینت در دکوراسیون به سبک پارامتریک استفاده کرد.

در انتها اگر بخواهید مشابه پارکت لمینت ایگر کد 2702 را مشاهده و مقایسه کنید ما کد H1083  و کد H1056 و کد H2804 و کد H1067 و کد H1026  و کد H2730 و کد H2643 را به شما معرفی میکنیم.

برای مشاهده این کد ها کافیست روی آن ها کلیک بفرمایید.

1) کلاس تردد پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2702 :

کلاس تردد پارکت لمینت مذکور کلاس تردد 32 و استاندارد سایشی AC4 مناسب برای اماکن اداری و تجاری کم تردد طول عمر بالا و مقاوم در برابر ضربه و وزن زیاد .

2) گارانتی پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کلاس تردد 32 :

کمپانی پارکت لمینت ایگر آلمان این گروه از تولیدات خود را به مدت 20 سال گارانتی میکند.

3) سیستم قفل ( کلیک ) پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کلاس تردد 31 :

این سری از محصولات ایگر دارای سیستم قفل Just clic هستند و این قفل منحصر به فرد ایگر هست که تنها با یک ضربه نصب میشود. ایگر سیستم قفل منحصر به فرد خود را دارد ، این مدل از کلیک به علت طراحی دقیق واستفاده از مدرنترین ابزار روز دنیا در تولید آنها بدون عیب و با سرعت بالایی نصب میشوند به گونه ای که نصاب در پروسه نصب بدون استفاده از قالب و چکش قادر به نصب آن میباشد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با سیستم قفل Just clic میتوانید به اینجا مراجعه کنید .

4) نحوه نصب پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان :

نصب پارکت لمینتها عموما بدون هیچ چسب و مصالح خاصی صورت میگیرد تنها کافیست تا پارکتها را به هم کلیک کنید تا تمام سطح مورد نظر را پوشش دهد و از زیبایی و گرمایی که به محیط میبخشد لذت ببرید . این مدل از نصب به علت عدم استفاده از مصالح و چسب در نهایت وزن کل را کاهش میدهد و بدون کثیفی نصب میشود. جهت دریافت اطلاعات جامع تر در زمینه نصب به اینجا مراجعه کنید.

در ضمن اگر کلیک یا همان سیستم قفل پارکت لمینت ها از کیفیت خوبی برخوردار باشد این قابلیت را دارند تا از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند و مجدد نصب شوند ، پارکت لمینت ایگر به واسطه داشتن مغز قوی ( HDF با دانسیته بالا ) و سیستم قفل منحصر به فرد و کار آمد این قابلیت را دارد و با کمترین پرت به شما اجازه جابجایی میدهد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد HDF به اینجا مراجعه کنید.

5) مشخصات بسته بندیهای پارکت لمینت ایگر آلمان کد 2702 :

هر کارتن از پارکت لمینت ایگر آلمان کد 2702 محتوی 8 عدد تایل از کالای مذکور میباشد که ابعاد هر تایل به این صورت میباشد:

طول 129.2 سانتیمتر / عرض 19.2 سانتیمتر / ضخامت 8 میلیمتر

متراژ هر کارتن پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2702 دقیقا 1.984512 متر مربع میباشد.

6) کلام پایانی :

ما از ابتدای خرید تا پایان نصب همراه شما هستیم. درودگران با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه دکوراسیون داخلی از ابتدای زمان خرید به شما عزیزان در زمینه مشاوره برای خرید بهترین کالا و جهت انجام امور نصب با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان هست، همچنین تمام ابزار و یراق آلات مورد نیاز پارکت لمینت را نظیر قرنیز ، فوم و… را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه میدهیم.

مژده به خریداران محترم پارکت لمینت ایگر کد 2702 :

در صورت خرید بیشتر از صد متر هزینه حمل شهری در تهران به صورت رایگان میباشد

برای خریداران محترم شهرستان در صورت خرید بیشتر از 150 متر هزینه حمل شهری و بین شهری رایگان میباشد.

در انتها میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید .

2702 Laminate flooring Egger made in Germany

2702 Laminate flooring Egger made in Germany