EM3209 2650 Laminate flooring Egger made in Germany

قیمت پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2650 در جشنواره هر متر مربع 1.450.000 ريال

وضعیت : موجود 

 
EM3209 2650 Laminate flooring Egger made in Germany

EM3209 2650 Laminate flooring Egger made in Germany

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2650

EM3209 2650 Laminate flooring Egger made in Germany

EM3209 2650 Laminate flooring Egger made in Germany

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2650

قیمت پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2650 در جشنواره هر متر مربع 1.450.000 ريال

 

 

هم خوانی با دکوراسیون داخلی :

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2650 با رنگ چوب درخت بلوط اورلئان ( Orleans Oak ) توسط کمپانی ایگر در کالکشن ایموشن ( Emotion ) عرضه شده است. اورلئان نام شهری در مرکز کشور فرانسه میباشد که این درخت بلوط در آن منطقه روییده میشود.

این رنگ به صورت انحصاری توسط کمپانی ایگر آلمان عرضه شده است. پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2650 دارای رنگ کرم روشن به همراه گره ها و رگه های سفید کاملا حس طبیعی چوب بلوط را به بیننده القا میکند. این پارکت لمینت به منزله سایه روشن و رنگی که در دید مردم به عنوان رنگ چوب شناخته میشود بسیار حالت طبیعی دارد و مناسب برای دکوراسیون داخلی به سبک روستیک میباشد. پارکت لمینت ایگر کد 2650 به علت دارا بودن رنگ زمینه روشن خاک را نشان نمیدهد و هم چنین به علت دارا بودن گره ها و رگه های روشن پرز ها را نشان نمیدهد در نتیجه برای فضاهایی که در آن تردد با کفش زیاد است مانند فروشگاه ها یا منازلی که در خیابان اصلی هستند و گرد و خاک زیادی دارند انتخاب بسیار مناسبی هستند. پارکت ایگر کد 2650 در دکوراسیون داخلی با مبلمان به رنگ سفید یک هارمونی بسیار زیبا ایجاد میکند که هر ناظری را به وجد می آورد و برای دکوراسیون داخلی به سبک روستیک به زیبایی تمام جلوه گری میکند همچنین جلوه مبلمان را دوچندان میکند.

این کد از پارکت لمینت های ایگر بدون شیار است.

در انتها اگر بخواهید مشابه پارکت لمینت ایگر کد 2650 را مشاهده و مقایسه کنید ما کد H2703  و کد H2805 و کد H1082 و کد H1019 و کد H2574 را به شما معرفی میکنیم.

برای مشاهده این کد ها کافیست روی آن ها کلیک بفرمایید.

 

1) کلاس تردد پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2650 :

کلاس تردد پارکت لمینت مذکور کلاس تردد 31 و استاندارد سایشی AC3 مناسب برای اماکن مسکونی و اداری کم تردد طول عمر بالا و مقاوم در برابر ضربه و وزن زیاد .

2) گارانتی پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کلاس تردد 31 :

کمپانی پارکت لمینت ایگر آلمان این گروه از تولیدات خود را به مدت 15 سال گارانتی میکند.

3) سیستم قفل ( کلیک ) پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کلاس تردد 31 :

این سری از محصولات ایگر دارای سیستم قفل Just clic هستند و این قفل منحصر به فرد ایگر هست که تنها با یک ضربه نصب میشود. ایگر سیستم قفل منحصر به فرد خود را دارد ، این مدل از کلیک به علت طراحی دقیق واستفاده از مدرنترین ابزار روز دنیا در تولید آنها بدون عیب و با سرعت بالایی نصب میشوند به گونه ای که نصاب در پروسه نصب بدون استفاده از قالب و چکش قادر به نصب آن میباشد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با سیستم قفل Just clic میتوانید به اینجا مراجعه کنید .

4) نحوه نصب پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان :

نصب پارکت لمینتها عموما بدون هیچ چسب و مصالح خاصی صورت میگیرد تنها کافیست تا پارکتها را به هم کلیک کنید تا تمام سطح مورد نظر را پوشش دهد و از زیبایی و گرمایی که به محیط میبخشد لذت ببرید . این مدل از نصب به علت عدم استفاده از مصالح و چسب در نهایت وزن کل را کاهش میدهد و بدون کثیفی نصب میشود. جهت دریافت اطلاعات جامع تر در زمینه نصب به اینجا مراجعه کنید.

در ضمن اگر کلیک یا همان سیستم قفل پارکت لمینت ها از کیفیت خوبی برخوردار باشد این قابلیت را دارند تا از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند و مجدد نصب شوند ، پارکت لمینت ایگر به واسطه داشتن مغز قوی ( HDF با دانسیته بالا ) و سیستم قفل منحصر به فرد و کار آمد این قابلیت را دارد و با کمترین پرت به شما اجازه جابجایی میدهد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد HDF به اینجا مراجعه کنید.

5) مشخصات بسته بندیهای پارکت لمینت ایگر آلمان کد 2650 :

هر کارتن از پارکت لمینت ایگر آلمان کد 2650 محتوی 8 عدد تایل از کالای مذکور میباشد که ابعاد هر تایل به این صورت میباشد:

طول 129.2 سانتیمتر / عرض 19.2 سانتیمتر / ضخامت 8 میلیمتر

متراژ هر کارتن پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد 2650 دقیقا 1.984512 متر مربع میباشد.

6) کلام پایانی :

ما از ابتدای خرید تا پایان نصب همراه شما هستیم. درودگران با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه دکوراسیون داخلی از ابتدای زمان خرید به شما عزیزان در زمینه مشاوره برای خرید بهترین کالا و جهت انجام امور نصب با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان هست، همچنین تمام ابزار و یراق آلات مورد نیاز پارکت لمینت را نظیر قرنیز ، فوم و… را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه میدهیم.

مژده به خریداران محترم پارکت لمینت ایگر کد 2650 :

در صورت خرید بیشتر از صد متر هزینه حمل شهری در تهران به صورت رایگان میباشد

برای خریداران محترم شهرستان در صورت خرید بیشتر از 150 متر هزینه حمل شهری و بین شهری رایگان میباشد.

در انتها میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید .