H2530 Laminate flooring Egger made in Germany 8mm

قیمت پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2530 هر متر مربع 1.400.000 ريال

وضعیت : موجود

 
 Laminate flooring Egger H2530 made in Germany 8mm

Laminate flooring Egger H2530 made in Germany 8mm

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2530

 Laminate flooring Egger H2530 made in Germany 8mm

Laminate flooring Egger H2530 made in Germany 8mm

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2530

Laminate flooring Egger H2530 made in Germany

Laminate flooring Egger H2530 made in Germany

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2530

قیمت پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2530 هر متر مربع 1.400.000 ريال

هم خوانی با دکوراسیون داخلی :

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2530 با رنگ بلوطی سفید در کالکشن فلورینگ کمپانی ایگر عرضه شده است که با داشتن رگه ها و گره های تیره کاملا القا کننده حس چوب طبیعی میباشد.

این رنگ به صورت انحصاری توسط کمپانی ایگر عرضه شده است.این رنگ از پارکت لمینت ایگر توسط کمپانی ایگر با رنگ بلوط سفید کلبه ای معرفی شده است و بخاطر حالت کهنه کاری ای که دارد برای دکوراسیون داخلی به سبک وینتیج ( Vintage ) و روستیک پیشنهاد بسیار مناسبی است. پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2530 با رنگ روشن واخص خود در هر دکوراسیون داخلی ای با تنوع های رنگی متفاوت میتواند جای بگیرد و به زیبایی جلوه گری کند در عین حال هیچ یک از المان های دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر از دید ناظر دور نمی ماند و جلوه بصری بسیار زیبایی را به فضا میدهد. از دیگر خصوصیات مهم پارکت لمینت ایگر کد H2530 اندلس ( ENDLESS ) بودن این کد از پارکت لمینت ایگر است به نحوی که گره های پارکت لمینت در حالت طولی تماما با هم جفت میشوند به نحوی که تشخیص دو تایل از پارکت لمینت در مقطع عرضی کار بسیار دشواری است همین خصیصه موجب شده تا این کد از پارکت لمینت ایگر پس از نصب در دکوراسیون داخلی بسیار زیبا و چشم نواز باشد.

در انتها اگر بخواهید مشابه پارکت لمینت ایگر کد H2530 را مشاهده و مقایسه کنید ما کد H2771  و کد H1083 و کد H1053 و کد H2706 را به شما معرفی میکنیم.

برای مشاهده این کد ها کافیست روی آن ها کلیک بفرمایید.

 

1) کلاس تردد پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2530 :

کلاس تردد پارکت لمینت مذکور کلاس تردد 31 و استاندارد سایشی AC3 مناسب برای اماکن مسکونی و اداری کم تردد طول عمر بالا و مقاوم در برابر ضربه و وزن زیاد .

2) گارانتی پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کلاس تردد 31 :

کمپانی پارکت لمینت ایگر آلمان این گروه از تولیدات خود را به مدت 15 سال گارانتی میکند.

3) سیستم قفل ( کلیک ) پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کلاس تردد 31 :

این سری از محصولات ایگر دارای سیستم قفل Just clic هستند و این قفل منحصر به فرد ایگر هست که تنها با یک ضربه نصب میشود. ایگر سیستم قفل منحصر به فرد خود را دارد ، این مدل از کلیک به علت طراحی دقیق واستفاده از مدرنترین ابزار روز دنیا در تولید آنها بدون عیب و با سرعت بالایی نصب میشوند به گونه ای که نصاب در پروسه نصب بدون استفاده از قالب و چکش قادر به نصب آن میباشد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با سیستم قفل Just clic میتوانید به اینجا مراجعه کنید .

4) نحوه نصب پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان :

نصب پارکت لمینتها عموما بدون هیچ چسب و مصالح خاصی صورت میگیرد تنها کافیست تا پارکتها را به هم کلیک کنید تا تمام سطح مورد نظر را پوشش دهد و از زیبایی و گرمایی که به محیط میبخشد لذت ببرید . این مدل از نصب به علت عدم استفاده از مصالح و چسب در نهایت وزن کل را کاهش میدهد و بدون کثیفی نصب میشود. جهت دریافت اطلاعات جامع تر در زمینه نصب به اینجا مراجعه کنید.

در ضمن اگر کلیک یا همان سیستم قفل پارکت لمینت ها از کیفیت خوبی برخوردار باشد این قابلیت را دارند تا از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند و مجدد نصب شوند ، پارکت لمینت ایگر به واسطه داشتن مغز قوی ( HDF با دانسیته بالا ) و سیستم قفل منحصر به فرد و کار آمد این قابلیت را دارد و با کمترین پرت به شما اجازه جابجایی میدهد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد HDF به اینجا مراجعه کنید.

5) مشخصات بسته بندیهای پارکت لمینت ایگر آلمان کد H2530 :

هر کارتن از پارکت لمینت ایگر آلمان کد H2530 محتوی 8 عدد تایل از کالای مذکور میباشد که ابعاد هر تایل به این صورت میباشد:

طول 129.2 سانتیمتر / عرض 19.2 سانتیمتر / ضخامت 8 میلیمتر

متراژ هر کارتن پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2530 دقیقا 1.984512 متر مربع میباشد.

6) کلام پایانی :

ما از ابتدای خرید تا پایان نصب همراه شما هستیم. درودگران با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه دکوراسیون داخلی از ابتدای زمان خرید به شما عزیزان در زمینه مشاوره برای خرید بهترین کالا و جهت انجام امور نصب با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان هست، همچنین تمام ابزار و یراق آلات مورد نیاز پارکت لمینت را نظیر قرنیز ، فوم و… را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه میدهیم.

مژده به خریداران محترم پارکت لمینت ایگر کد H2530 :

در صورت خرید بیشتر از صد متر هزینه حمل شهری در تهران به صورت رایگان میباشد

برای خریداران محترم شهرستان در صورت خرید بیشتر از 150 متر هزینه حمل شهری و بین شهری رایگان میباشد.

در انتها میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید .