H2634 Laminate flooring Egger made in Germany

 لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2634  
جهت دریافت قیمت لطفا تماس بگیرید

وضعیت : موجود

Laminate flooring Egger H2634 made in Germany

Laminate flooring Egger H2634 made in Germany

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2634

Laminate flooring Egger H2634 made in Germany

Laminate flooring Egger H2634 made in Germany

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2634

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2634

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2634

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2634

 لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2634  
جهت دریافت قیمت لطفا تماس بگیرید

هم خوانی با دکوراسیون داخلی :

پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2634 با رنگ بلوط آکسفورد ( Oxford Oak ) توسط کمپانی ایگر در کالکشن فلورینگ عرضه شده است. آکسفورد نام منطقه ای تاریخی واقع در جنوب شرقی کشور انگلستان میباشد که این درخت بلوط در آنجا روییده میشود.

این رنگ به صورت انحصاری توسط کمپانی ایگر عرضه شده است. پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2634 با رنگ و گره بلوط خود یکی از پر طرفدارترین کد های پارکت لمینت ایگر میباشد. یکی از دلایل خاص بودن این کد دارا بودن گره ها و رگه های کاملا طبیعی آن است که مطابقت کاملی با چوب درخت بلوط دارد هم چنین ایجاد حالتی که به ناظر حس ترک خوردگی در نقطه شروع گره و تیره و روشن بودن گره ها به بیننده کاملا حس چوب طبیعی را منتقل میکند.

لمینت ایگر کد H2634 به دلیل دارا بودن رنگ خاص خود بسیار مناسب دکوراسیون داخلی به سبک روستیک می باشد و در فضای مورد نظر شما به زیبایی جلوه گری می کند هم چنین گره های نقطه ای و تیره آن حس طبیعی بودن این پارکت لمینت را دو چندان می کند هم چنین مبلمان با رنگهای طوسی، قهوه ای و سفید به خوبی در کنار این پارکت لمینت ست می شوند و در دکوراسیون داخلی فضای مورد نظر شما خود نمایی می کنند. این پارکت لمینت به دلیل دارا بودن رنگ بلوطی متعادل و گرم خود یک فضای دنج و دوستانه برای شما به وجود می آورد.

در انتها اگر بخواهید مشابه پارکت لمینت ایگر کد H2634 را مشاهده و مقایسه کنید ما کد H1003  و کد H1002 و کد H1018 و کد H1019  و کد H1055 و کد H2805 و کد H1005 را به شما معرفی میکنیم.

1) کلاس تردد پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2634 :

کلاس تردد پارکت لمینت مذکور کلاس تردد 31 و استاندارد سایشی AC3 مناسب برای اماکن مسکونی و اداری کم تردد طول عمر بالا و مقاوم در برابر ضربه و وزن زیاد .

2) گارانتی پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کلاس تردد 31 :

کمپانی پارکت لمینت ایگر آلمان این گروه از تولیدات خود را به مدت 15 سال گارانتی میکند.

3) سیستم قفل ( کلیک ) پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کلاس تردد 31 :

این سری از محصولات ایگر دارای سیستم قفل Just clic هستند و این قفل منحصر به فرد ایگر هست که تنها با یک ضربه نصب میشود. ایگر سیستم قفل منحصر به فرد خود را دارد ، این مدل از کلیک به علت طراحی دقیق واستفاده از مدرنترین ابزار روز دنیا در تولید آنها بدون عیب و با سرعت بالایی نصب میشوند به گونه ای که نصاب در پروسه نصب بدون استفاده از قالب و چکش قادر به نصب آن میباشد.

برای اطلاعات بیشتر در رابطه با سیستم قفل Just clic میتوانید به اینجا مراجعه کنید .

4) نحوه نصب پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان :

نصب پارکت لمینتها عموما بدون هیچ چسب و مصالح خاصی صورت میگیرد تنها کافیست تا پارکتها را به هم کلیک کنید تا تمام سطح مورد نظر را پوشش دهد و از زیبایی و گرمایی که به محیط میبخشد لذت ببرید . این مدل از نصب به علت عدم استفاده از مصالح و چسب در نهایت وزن کل را کاهش میدهد و بدون کثیفی نصب میشود. جهت دریافت اطلاعات جامع تر در زمینه نصب به اینجا مراجعه کنید.

در ضمن اگر کلیک یا همان سیستم قفل پارکت لمینت ها از کیفیت خوبی برخوردار باشد این قابلیت را دارند تا از یک مکان به مکان دیگر منتقل شوند و مجدد نصب شوند ، پارکت لمینت ایگر به واسطه داشتن مغز قوی ( HDF با دانسیته بالا ) و سیستم قفل منحصر به فرد و کار آمد این قابلیت را دارد و با کمترین پرت به شما اجازه جابجایی میدهد . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد HDF به اینجا مراجعه کنید.

5) مشخصات بسته بندیهای پارکت لمینت ایگر آلمان کد H2634 :

هر کارتن از پارکت لمینت ایگر آلمان کد H2634 محتوی 8 عدد تایل از کالای مذکور میباشد که ابعاد هر تایل به این صورت میباشد:

طول 129.2 سانتیمتر / عرض 19.2 سانتیمتر / ضخامت 8 میلیمتر

متراژ هر کارتن پارکت لمینت ایگر ساخت آلمان کد H2634 دقیقا 1.984512 متر مربع میباشد.

6) کلام پایانی :

ما از ابتدای خرید تا پایان نصب همراه شما هستیم. درودگران با بیش از نیم قرن سابقه درخشان در زمینه دکوراسیون داخلی از ابتدای زمان خرید به شما عزیزان در زمینه مشاوره برای خرید بهترین کالا و جهت انجام امور نصب با کادری مجرب در خدمت شما عزیزان هست، همچنین تمام ابزار و یراق آلات مورد نیاز پارکت لمینت را نظیر قرنیز ، فوم و… را با بهترین کیفیت به شما عزیزان ارائه میدهیم.

مژده به خریداران محترم پارکت لمینت ایگر کد H2634 :

در صورت خرید بیشتر از صد متر هزینه حمل شهری در تهران به صورت رایگان میباشد

برای خریداران محترم شهرستان در صورت خرید بیشتر از 150 متر هزینه حمل شهری و بین شهری رایگان میباشد.

در انتها میتوانید جهت کسب اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید .