چرا از ایگرفلور خرید کنیم

چرا قیمت پارکت ایگر در سایت ایگرفلور پایین تر از قیمت ها در سایر سایت ها و فروشگاه های عرضه کننده محصولات ایگر است؟

دلیل اصلی و اولیه این موضوع این می باشد که سایت ایگرفلور سالها وارد کننده و بزرگترین عامل توزیع مستقیم و بدون واسطه پارکت لمینت و محصولات دیگر کمپانی ایگر آلمان در بین نماینده های خود در اقصی نقاط استانهای کشور به صورت فروش مستقیم و از طریق فضای مجازی بوده و با سیاست حذف واسطه و حذف هزینه های گزاف تبلیغات به جای اینکه برای کالای مورد نظر افزایش قیمت در نظر بگیریم، این کار را نکرده و از هزینه ها کاسته ایم و توانسته ایم قیمت پارکت ایگر را پایین تر از سایر سایت ها و فروشگاه ها عرضه کنیم که نهایتا هدف اصلی سایت ایگرفلور:

-در حداقل سود

فروش بالا خلاصه میشود.

 

تا کنون نیز در این روش موفق و پیشرو بوده ایم و همین سیاست نیز در حال حاضر باعث گردیده که بسیاری از مشتریان ما افرادی باشند که از طریق دوستان و آشنایان خود با سایت ایگرفلور آشنا شده اند.

چگونه اطمینان حاصل کنیم که کالای خریداری شده، کالای اورجینال و مورد تایید کمپانی ایگر است؟

فاکتور های زیادی را میتوان برای اثبات این مورد مطرح نمود که در ذیل به تعدادی از آنها اشاره میکنیم:

  1. روی تمامی کارتن های پارکت لمینت ایگر مارک MADE IN GERMANY چاپ شده است.
  2. پشت تمامی تایل های موجود در کارتن ایگر نیز به همچنین مارک  MADE IN GERMANY چاپ شده است.
  3. برگه سبز گمرک جمهوری اسلامی ایران نیز سند تایید ترخیص این کالا از کشور آلمان و کمپانی ایگر میباشد.
  4. همچنین گمرک جمهوری فدرال آلمان نیز مهر تاییدی بر ترخیص این کالا از کشور آلمان میباشد.
  5. استعلام از سایت رسمی و معتبر کمپانی ایگر آلمان.
  6. بارکد موجود بر روی کارتن بسته بندی پارکت لمینت ایگر آلمان نشان دهنده صحت و سلامت محصول مورد نظر آلمانی میباشد.

لازم به توضیح میباشد که کمپانی ایگر شامل هفده کارخانه در سرتا سر اروپا میباشد و هیچ کارخانه ای در آسیا و بالاخص چین ندارد و محصولات خود را تنها از قاره اروپا به سرتاسر دنیا صادر میکند.

و در نهایت تنها پل ارتباطی با کمپانی آلمانی ایگر شماره تماس و ایمیل رسمی کمپانی میباشد که در وبسایت رسمی کمپانی درج شده و قابل مکاتبه و پیگیری جهت اطمینان مشتریان عزیز میباشد.

برای دریافت اطلاعات جامع تر به اینجا مراجعه فرمایید.

آیا ممکن است تفاوت قیمت در سایت ایگرفلور به دلیل تفاوت مدت گارانتی باشد؟

به هیچ عنوان؛ کالایی که در سایت ایگرفلور به فروش میرسد طبق قوانین خود شرکت ایگر آلمان با این شرح که در کلاس تردد AC3 دارای 15 سال گارانتی و در کلاس تردد AC4 دارای 20 سال گارانتی و در کلاس تردد AC5 دارای 25 سال گارانتی میباشد.

egger guarantee

همچنین کالایی که در این وبسایت عرضه میشود کالای روز کمپانی ایگر بوده که تاریخ تولید درج شده بر روی تایل ها گواه این موضوع میباشد.

هیچ گاه شرکت آلمانی ایگر اقدام به ارسال محصولاتی با تاریخ تولید قدیمی و از رده خارج شده و مرجوعی نمی نماید و احیانا اگر با حجمی از این موارد روبرو شود در زمانی خاص و با شرایطی ویژه و در نهایت با قیمتی بسیار پایین اقدام به عرضه آنها تحت قالب کالاهای استوک در وبسایت رسمی خود اقدام می نماید.

آیا ممکن است علت تفاوت قیمت در سایت ایگر فلور به دلیل تفاوت در کشور سازنده باشد؟

خیر این صرفا توجیهی است که سایر سایت ها و فروشگاه ها برای گرانتر فروختن  پارکت لمینت مورد نظر خود به شما ارائه مینمایند.

کارخانجات ایگر در اروپا

زیرا کمپانی آلمانی ایگر همانطور که قبلا هم گفته ایم شامل هفده کارخانه معظم در سر تا سر قاره اروپا میباشد و تا کنون هیچ سایت و یا کارخانه ای در خارج از اروپا احداث نکرده و پیش بینی هم نمیشود که چنین اتفاقی در آینده ای نزدیک رخ بدهد .

بنابراین اصلا کشور چین در ساخت این محصول هیچ دخل و تصرفی نداشته و محصول کاملا اورجینال و اروپایی میباشد.

بنابراین علت تفاوت قیمت نمیتواند در کشور سازنده باشد.

و همانطور که قبلا گفته ایم دلیل اصلی پایین بودن قیمت پارکت لمینت ایگر در سایت ایگرفلور دست اول بودن و سالها تجربه کاری و تعامل با عاملین مجاز خود و همچنین سیاست اصلی شرکت مبنی بر فروش بالا با حاشیه سود پایین و تمرکز بر روی کیفیت خدمات خود میباشد.

برخی از فروشگاه ها اعلام میکنند علت اینکه قیمت پارکت لمینت در سایت ایگرفلور ارزانتر است این میباشد که مثلا کالاهای معیوب کمپانی ایگر آلمان را خریداری مینماید، آیا این موضوع حقیقت دارد؟

به هیچ وجه.

قیمت پارکت ایگر

بخاطر اینکه برند کمپانی ایگر یک برند با قدمت بیش از شش دهه و دارای اعتبار در سطح جهانی و بالاخص برای ایرانیان کاملا شناخته شده و امتحان پس داده است و به هیچ عنوان اعتبار خود را به خاطر کالاهای معیوب و مشکل دار خراب نکرده و زیر سوال نمیبرد و همچنین نیازی ندارد برای انجام کارهایی از این قبیل.

کمپانی آلمانی ایگر همواره کوشیده است با رعایت سیاست های مشتری مداری دائما بر اعتبار و اعتماد خود در میان مشتریان و مصرف کنندگان خود در سر تا سر جهان بیافزید و در جهت رفاه حال و تنوع سلیقه مشتریان خود چه از بابت قیمت و چه از نظر کیفی گام های محکم و استواری را بردارد.

کالای ایگر یک کالای مصرفی است و نهایتا ظرف مدت دو روز بعد از خرید نصب شده و بلافاصله قابل استفاده میباشد و اگر احیانا ایرادی داشته باشد خیلی سریع خریدار و همچنین نصاب متوجه آن شده و در اسرع وقت موضوع رفع و رجوع میشود.

بنابراین کالاهای معیوب در این پروسه جایی نداشته و اگر قرار باشد احیانا مواردی از این دست را به فروش برسانیم حتما از قبل در وبسایت رسمی ایگر فلور اطلاع رسانی و با قیمت بسیار پایین تر در معرض خرید عموم قرار میدهیم.

کمپانی آلمانی ایگر نیز با سیاست های متعدد و متنوعی که در بخش کنترل کیفیت خطوط تولید خود اعمال میکند و چندین و چند بار توسط بخش های مختلف کنترل کیفیت و در انتهای آن در قسمت بسته بندی بازدید و بررسی میشود که با وجود تمامی این موارد امکان ارسال و صادرات کالاهای معیوب به صفر میرسد.

موضوع قابل توجه و مهم دیگر در این مورد این که شرکت هایی از این دست و با این حجم تولید و در راس آن کارخانه معظم و معتبر ایگر بودجه بسیار بالایی را در سال صرف نگهداری برند و تبلیغات فروش و خدمات پس از فروش میکند و اگر حتی نماینده آن در ایران و یا هر جای دیگر قصد انجام چنین کاری را داشته باشد شرکت اصلی اجازه انجام چنین کاری به جهت حفظ اعتبار و خوش نامی خود نمیدهد.

capacity-EN-big

ظرفیت تولید مواد بر پایه چوب شامل 7.7 میلیون متر مکعب در سال

جهت دریافت اطلاعات بیشتر به اینجا مراجعه کنید.

موضوع قابل بحث دیگر در این مورد اینکه از کسانی که چنین ادعایی مبنی بر فروش کالاهای معیوب توسط شرکت آلمانی ایگر و نماینده رسمی آن در ایران ایگرفلور مطرح میکنند میتوان سوال کرد:

شما چگونه میتوانید ادعایتان را ثابت کنید و چه دلیل و مدرکی دارید و بر چه اساس و اصولی این حرف را مطرح میکنید؟

خواهید دید که هیچگونه جواب قانع کننده ای ندارند.

سایت ها و فروشگاه های رقیب در سطح شهر برخی مواقع اعلام میکنند علت اینکه قیمت های ایگرفلور پایین تر است بخاطر فروش کالاهای پشت ویترینی میباشد؛ آیا این موضوع صحت دارد؟

باز هم خیر؛ متاسفانه عدم امکان رقابت باعث گردیده برخی از فروشنده ها متوسل به هر حرف و هر کاری گردد.

ما اصلا پشت ویترینی نداریم بنابر این این سوال اصلا درست نیست.

و اگر بخواهیم مقایسه ای داشته باشیم با بقیه رقبا در گروه کالاهای اورجینال اروپایی که چرا قیمت پارکت لمینت ایگر نسبت به قیمت بقیه پارکت لمینت های اروپایی پایین تر و ارزانتر است میتوان به این موضوع اشاره کرد که برخی از کمپانی های اروپایی سبک فروششان تولید کالاهای لاکچری و برای مورد مصرف های خاص و اعیانی میباشد بنابراین تقاضا کم بوده و متعاقبا حجم تولید آنها پایین بوده و نهایتا بسیار گران قیمت عرضه میشود.

در صورتی که کمپانی معروف و محبوب آلمانی ایگر چنین سیاستی را هیچ گاه نداشته و خواهان سیاست کاری جهانی مبنی بر تولید و فروش با حجم بالا و حاشیه سود بسیار پایین میباشد.

بنابراین شما ملاحظه میفرمایید که قیمت پارکت لمینت ما در اکثر مواقع حتی تا نصف قیمت آنها بابت هر یک متر مربع عرضه میشود.

بنابراین سیاست فروش کاملا متفاوت است و اگر بخواهیم از نظر کیفی بررسی کنیم میتوان گفت که تا حد بسیار زیادی با هم برابری دارند و از استاندارد های تولید یکسان پیروی میکنند.

egger certificate

مثال خیلی ساده این شکلی میشود که مثلا اگر پارکت لمینت شرکت آلمانی ایگر را با قیمت متر مربعی نهایتا تا 600 هزار ريال تهیه بفرمایید برای تهیه از شرکت های رقیب حداقل بایستی قیمت بیش از 1 میلیون و 200 هزار ريال بپردازید.

عنوان میشود که فروشگاه های اینترنتی قابل اطمینان نیستند و پس از خرید در صورتی که با مشکلی مواجه شوید دست شما به جایی نمیرسد و جایی برای پاسخگویی وجود ندارد. میخواستم در مورد سایت ایگرفلور از شما بپرسم که چگونه است؟

  جواب به این گونه است:

فروشگاه های اینترنتی یکی از ابزارهای فروش هستند.

ابزار فروش

در سالهای گذشته چون بستر اینترنتی برای همگان وجود نداشت مشتری های به صورت مراجعه حضوری و یا از طریق تماس تلفنی و ارسال فکس ثبت سفارش انجام می داده اند و هیچ مشکلی نیز وجود نداشته است.

که توانسته ایم با این روند و ارائه خدمات به موقع جایگاه خیلی خوبی در بین مشتریان خود در سرتاسر ایران کسب کنیم و این جلب اعتماد و اطمینان دو طرفه بزرگترین و با ارزش ترین دستاورد ما طی این سالهای اخیر بوده که در این برهه از زمان و با توجه به وجود بستر اینترنتی بسیار مناسب به خوبی به کارمان آمده و توانسته ایم با راه اندازی وبسایت رسمی ایگر فلور قیمت پارکت لمینت ها را کاهش داده و سهم خیلی خوبی از بازار در میان فروشگاه های اینترنتی دیگر و رقبا را داشته باشیم.

حال اینجا مشتریان قدیمی که ارائه خدمات و همکاری و ایستادگی در این صنعت را از ما دیده اند و به شناخت کافی رسیده اند با وبسایت رسمی ایگرفلور مجموعه ما نیز مشکلی نداشته و به راحتی تعامل داشته و همانند سابق خرید خود را انجام میدهند.

و اما مشتریان جدید و دوستانی که طی این چند سال گذشته و از طریق فضای مجازی و سایت ایگرفلور با مجموعه ما آشنا شده اند و قیمت ها را جویا میشوند و قصد خرید دارند برای کسب اطمینان بیشتر و استعلام قیمت ها میتوانند به عاملیت های مجاز ما در سرتاسر ایران و همینطور دفتر مرکزی ما مستقر در شهر تهران مراجعه کرده و درخواست های خود را پیگیری نمایند.

نا گفته نماند که ما هیچگاه به این اندازه از خدمات و سطح کیفی بسنده نکرده و در جهت هر چه بهتر شدن و مرتفع نمودن ابهامات و سوالات دوستانی که از طریق سایت ایگرفلور مراجعه میکنند تلاش و برنامه ریزی های مدون و دوره ای خود را ادامه میدهیم.

بنابراین در این مورد هم مورد و مشکل خاصی نمیبینیم.

آیا قیمت های سایت شامل تخفیف هم میشوند؟

خیر، به این صورت میباشد که اگر بنا باشد تخفیف و یا شرایط ویژه ای برای فروش در یک دوره زمانی خاص در نظر بگیریم حتما از طریق سایت رسمی خود ایگرفلور اطلاع رسانی میکنیم که شامل حال تمامی عزیزان خریدار محصول در سرتاسر کشور قرار بگیرد.

تخفیف

همچنین در زمان های انبار گردانی و دوره هایی که ممکن است کالاهایی موجود باشد که از تاریخ تولید آن زمان زیادی گذشته و یا شرایط فیزیکی خاصی داشته باشد متعاقبا در سایت به صورت رسمی و با قیمت بسیار پایین برای آن دسته از عزیزانی که پیگیر این قبیل کالاها هستند عرضه میشود.